Fotowoltaika serwis

Fotowoltaika serwis – Fotowoltaiczna energia elektryczna (PV) jest technologią energii odnawialnej o największych możliwościach redukcji kosztów i zwiększenia wydajności. Oczekuje się, że przyczyni się ona w znacznym stopniu do osiągnięcia celów UE w zakresie niskoemisyjnego systemu energetycznego.

Fotowoltaika serwis
Fotowoltaika serwis

Serwis fotowoltaiczny – Jest sposobem na wysokie rachunki?

Koszty prądu ciągle rosną i nie przewiduje się w niedalekiej przyszłości zmiany tego trendu. Co niestety wpływa negatywnie na nasze budżet domowy. Naszych klientów to nie przeraża, przykładem może być Pan Krzysztof który naszą współpracę opisał tak.

Krzysztof:

Z czystym sumieniem polecam firmę SOLAR INDUSTRY. Kontakt bardzo dobry, ludzie uprzejmi, wytłumaczą co trzeba. Instalacja (6,08 kw) działa bez zarzutu (w dwa tygodnie wyprodukowała trochę ponad 500 kw). Na aplikacji od SOLAR INDUSTRY można sprawdzać działanie instalacji.

Fotowoltaika serwis – Jak przebiegała współpraca?

Jeden z naszych doradców – Ekspert ds. OZE wspiera klienta od samego początku. Wstępnie krok po kroku tłumacząc jak będzie przebiegać proces zakładania fotowoltaiki. Podczas audytu energetycznego przelicza zapotrzebowanie na energię elektryczną. Następnie nasi specjaliści dobierają najodpowiedniejsze podzespoły i projektują w jaki sposób ma być stworzona cała instalacja. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie nowo powstałej instalacji fotowoltaicznej do dostawcy energii. A żeby nie być gołosłownymi oto wypowiedź innego z naszych klientów:

Pan Maciej:

Polecam usługi Solar Industry. Firma oferuje duży wybór paneli i falowników , dzięki czemu miałem szeroki wachlarz optymalnej konfiguracji zastawu. Firma zajmuje się praktycznie wszystkim, łącznie z „papierologią” do Taurona, itp. Prace wykonane w uzgodnionym terminie, bardzo profesjonalnie i czysto. Panele (wschód-zachód) pracują nieco ponad miesiąc (od 10 maja) i mając łączną moc 7,2 kWp wyprodukowały już ponad tysiąc kWh (Mysłowice).

Fotowoltaika serwis + Dotacje – Czy muszę się na tym znać?

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, wystarczy że klikniesz tutaj i napiszesz do nas. Nasi doradcy w pełni pomagają naszym klientom w składaniu wniosków o dotacje krajowe lub lokalne. Podpowiemy oraz zapewnimy pełne wsparcie w wypełnianiu dokumentów niezbędnych do uzyskania dotacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Social media, na których prezentujemy nasze realizacje: